GRM188R72A821JA01J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
820 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GRM188R72A821JA01J
DigiKey raktári szám
490-GRM188R72A821JA01JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM188R72A821JA01J
Leírás
CAP CER 820PF 100V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GRM188R72A821JA01J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)