GRM188R71H224KAC4D
DigiKey raktári szám
490-12546-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12546-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12546-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM188R71H224KAC4D
Leírás
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM188R71H224KAC4D modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)