GRM188R61E475KE11D
DigiKey raktári szám
490-7203-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-7203-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7203-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM188R61E475KE11D
Leírás
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM188R61E475KE11D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)