GRM188C81E475ME11D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM188C81E475ME11D |
Leírás | CAP CER 4.7UF 25V X6S 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X6S 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM188C81E475ME11D modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Tűrés ±20% | Vastagság (max.) 0,039" (1,00mm) |