GRM188C81E475ME11D
DigiKey raktári szám
490-10023-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10023-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10023-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM188C81E475ME11D
Leírás
CAP CER 4.7UF 25V X6S 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X6S 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM188C81E475ME11D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)