GRM1885C2A680GA01J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 6 175
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 215
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
68 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GRM1885C2A680GA01J
DigiKey raktári szám
GRM1885C2A680GA01J-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM1885C2A680GA01J
Leírás
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GRM1885C2A680GA01J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)