GRM155R72A332KA01D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM155R72A332KA01D |
Leírás | CAP CER 3300PF 100V X7R 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3300 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM155R72A332KA01D modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±10% | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |