GRM155R61E105MA12D
DigiKey raktári szám
490-10018-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10018-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10018-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM155R61E105MA12D
Leírás
CAP CER 1UF 25V X5R 0402
Részletes leírás
1 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM155R61E105MA12D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)