GRM155D80E475ME47D
DigiKey raktári szám
490-10016-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10016-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10016-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM155D80E475ME47D
Leírás
CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 2,5V Kerámia kondenzátor X6T 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM155D80E475ME47D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)