GRM155D80E475ME47D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM155D80E475ME47D |
Leírás | CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µF ±20% 2,5V Kerámia kondenzátor X6T 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM155D80E475ME47D modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±20% | Vastagság (max.) 0,024" (0,60mm) |