GRM155C81E105KE11D
DigiKey raktári szám
490-10014-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10014-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10014-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM155C81E105KE11D
Leírás
CAP CER 1UF 25V X6S 0402
Részletes leírás
1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X6S 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM155C81E105KE11D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)