GRM155C81E105KE11D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM155C81E105KE11D |
Leírás | CAP CER 1UF 25V X6S 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X6S 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM155C81E105KE11D modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±10% | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |