GRM155C80J225ME95D
DigiKey raktári szám
490-10013-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10013-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10013-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM155C80J225ME95D
Leírás
CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402
Részletes leírás
2.2 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X6S 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM155C80J225ME95D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)