GRM1555C1H470GA01D
DigiKey raktári szám
490-8206-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-8206-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-8206-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM1555C1H470GA01D
Leírás
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
Részletes leírás
47 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM1555C1H470GA01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)