GRM152R60J105ME15D
DigiKey raktári szám
490-10006-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10006-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10006-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM152R60J105ME15D
Leírás
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Részletes leírás
1 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM152R60J105ME15D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,009" (0,22mm)