GRM152D80G105ME15D
DigiKey raktári szám
490-10005-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10005-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10005-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM152D80G105ME15D
Leírás
CAP CER 1UF 4V X6T 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±20% 4V Kerámia kondenzátor X6T 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM152D80G105ME15D modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,009" (0,22mm)