GRM033R71A103KA01D
DigiKey raktári szám
490-3194-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-3194-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-3194-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM033R71A103KA01D
Leírás
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Részletes leírás
10000 pF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM033R71A103KA01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)