GRM033R61C123KE84D
DigiKey raktári szám
490-10412-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10412-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10412-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM033R61C123KE84D
Leírás
CAP CER 0.012UF 16V X5R 0201
Részletes leírás
0.012 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X5R 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM033R61C123KE84D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)