GRM033R61A225ME47D
DigiKey raktári szám
490-13228-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13228-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13228-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM033R61A225ME47D
Leírás
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Részletes leírás
2.2 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM033R61A225ME47D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,015" (0,39mm)