GRM033R61A225KE47D
DigiKey raktári szám
490-13227-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13227-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13227-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM033R61A225KE47D
Leírás
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM033R61A225KE47D modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,015" (0,39mm)