GRM033C80J224KE90D
DigiKey raktári szám
490-10392-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10392-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10392-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM033C80J224KE90D
Leírás
CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0201
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X6S 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM033C80J224KE90D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)