GRM0335C1H820GA01D
DigiKey raktári szám
490-13330-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13330-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13330-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM0335C1H820GA01D
Leírás
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0201
Részletes leírás
82 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM0335C1H820GA01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)