GRM0335C1H560JA01J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Murata Electronics
Raktáron: 111 644
Adatlap
Upgrade
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Taiyo Yuden
56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GRM0335C1H560JA01J
DigiKey raktári szám
GRM0335C1H560JA01J-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM0335C1H560JA01J
Leírás
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0201
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GRM0335C1H560JA01J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)