GRM0335C1H560JA01D
DigiKey raktári szám
490-6131-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6131-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6131-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM0335C1H560JA01D
Leírás
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0201
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM0335C1H560JA01D modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)