GRM0225C1E9R0DA03L
DigiKey raktári szám
490-13755-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13755-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM0225C1E9R0DA03L
Leírás
CAP CER 9PF 25V C0G/NP0 01005
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9 pF ±0,5pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 01005 (0402 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM0225C1E9R0DA03L modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
01005 (0402 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Tűrés
±0,5pF
Vastagság (max.)
0,009" (0,22mm)