GJM1555C1H1R7BB01D
DigiKey raktári szám
490-6074-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6074-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6074-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GJM1555C1H1R7BB01D
Leírás
CAP CER 1.7PF 50V C0G/NP0 0402
Részletes leírás
1.7 pF ±0,1pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
GJM1555C1H1R7BB01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)