GJM1555C1H1R0BB01D
DigiKey raktári szám
490-6073-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6073-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6073-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GJM1555C1H1R0BB01D
Leírás
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 pF ±0,1pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GJM1555C1H1R0BB01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)