GCM32ER71C226KE19L
DigiKey raktári szám
490-5242-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5242-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5242-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM32ER71C226KE19L
Leírás
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM32ER71C226KE19L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)