GCM188R72A152JA37J
DigiKey raktári szám
490-GCM188R72A152JA37JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM188R72A152JA37J
Leírás
CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM188R72A152JA37J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)