GCM188R71H224KA64D
DigiKey raktári szám
490-5402-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5402-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5402-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM188R71H224KA64D
Leírás
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0603
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM188R71H224KA64D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)