GCM155R72A472KA37D
DigiKey raktári szám
490-4765-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4765-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-4765-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM155R72A472KA37D
Leírás
CAP CER 4700PF 100V X7R 0402
Részletes leírás
4700 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM155R72A472KA37D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)