GCJ32EL81E475KA01L
DigiKey raktári szám
490-16465-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16465-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16465-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCJ32EL81E475KA01L
Leírás
CAP CER 4.7UF 25V X8L 1210
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X8L 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
GCJ32EL81E475KA01L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)