GCJ188R71H104KA12J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 2 172 666
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GCJ188R71H104KA12J
DigiKey raktári szám
490-GCJ188R71H104KA12JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCJ188R71H104KA12J
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GCJ188R71H104KA12J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)