GC331AD72E333KX01D
DigiKey raktári szám
490-13989-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13989-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13989-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GC331AD72E333KX01D
Leírás
CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7T 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GC331AD72E333KX01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)