GC331AD72E333KX01D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GC331AD72E333KX01D |
Leírás | CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.033 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7T 1206 (3216 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GC331AD72E333KX01D modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés ±10% | Vastagság (max.) 0,039" (1,00mm) |