ECASD41E336M040KA0
DigiKey raktári szám
490-ECASD41E336M040KA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-ECASD41E336M040KA0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-ECASD41E336M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECASD41E336M040KA0
Leírás
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
33 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok 2917 (7343 metrikus) 40mohm 1000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
ECASD41E336M040KA0 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
33 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm