ECASD31C476M040KA0
DigiKey raktári szám
490-ECASD31C476M040KA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-ECASD31C476M040KA0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-ECASD31C476M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECASD31C476M040KA0
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok 2917 (7343 metrikus) 40mohm 1000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECASD31C476M040KA0 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Típus
Polimer
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
16 V
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm