DSS1NB32A682Q91A
DigiKey raktári szám
490-9800-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9800-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSS1NB32A682Q91A
Leírás
FILTER LC(T) 6800PF TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (T típus) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna C = 6800pF 6 A Radiális - 3 kivezetéses
Kategória
Értékek
C = 6800pF
Gyártó
Murata Electronics
ESD védelem
No
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Névleges feszültség
100V
Típus
Aluláteresztő
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szűrési fokszám
3rd
Tokozás
Radiális - 3 kivezetéses
Technológia
LC (T típus)
Méretek
0,335" H. x 0,138" Sz. (8,50mm x 3,50mm)
Csatornák száma
1
Magasság
0,295" (7,50mm)
Áram
6 A