DLW5BTH501TQ2L
DigiKey raktári szám
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW5BTH501TQ2L
Leírás
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mohm
EDA / CAD modellek
DLW5BTH501TQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
27mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,197" H. x 0,197" Sz. (5,00mm x 5,00mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
500 Ohms @ 100 MHz
Névleges áram (max.)
2,5A