DLW5BSM351SQ2L
DigiKey raktári szám
490-DLW5BSM351SQ2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW5BSM351SQ2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW5BSM351SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW5BSM351SQ2L
Leírás
CMC 2A 2LN 350 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 350 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW5BSM351SQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" H. x 0,197" Sz. (5,00mm x 5,00mm)
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,177" (4,50mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Impedancia / frekvencia
350 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
2A