DLW43SH220XK2L
DigiKey raktári szám
490-DLW43SH220XK2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW43SH220XK2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW43SH220XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW43SH220XK2L
Leírás
CMC 22UH 310MA 2LN SMD AEC-Q200
Részletes leírás
22 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 310mA DCR 600mohm
EDA / CAD modellek
DLW43SH220XK2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
600mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság
0,110" (2,80mm)
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Induktivitás / frekvencia
22 µH @ 100 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
310mA