DLW21SH121HQ2L nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Würth Elektronik
Raktáron: 328
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 416mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLW21SH121HQ2L
DigiKey raktári szám
490-DLW21SH121HQ2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW21SH121HQ2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW21SH121HQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW21SH121HQ2L
Leírás
CMC 280MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW21SH121HQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
416mohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
20V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
280mA