DLP2ADN670HL4L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 6 079
Adatlap
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 67 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 1,63ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP2AD
DLP2ADN670HL4L
DigiKey raktári szám
490-5153-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADN670HL4L
Leírás
CMC 140MA 4LN 67 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP2ADN670HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,63ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Impedancia / frekvencia
67 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
140mA