DLP2ADN281HL4L
DigiKey raktári szám
490-5159-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5159-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADN281HL4L
Leírás
CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 280 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 5,75ohm
EDA / CAD modellek
DLP2ADN281HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
5,75ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Impedancia / frekvencia
280 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
80mA