DLP2ADN241HL4L
DigiKey raktári szám
490-5158-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADN241HL4L
Leírás
CMC 80MA 4LN 240 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 240 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 4,75ohm
EDA / CAD modellek
DLP2ADN241HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4,75ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Impedancia / frekvencia
240 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
80mA