DLP2ADN121HL4L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DLP2ADN121HL4L |
Leírás | CMC 120MA 4LN 120 OHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 2,5ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DLP2ADN121HL4L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 2,5ohm |
Gyártó Murata Electronics | Névleges DC feszültség 5V |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Elavult | Méretek 0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm) |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,036" (0,92mm) |
Vonalak száma 4 | Tokozás 0804 (2010 metrikus), 8 kivezetéses |
Impedancia / frekvencia 120 Ohms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 120mA |