DLP2ADA670HL4L
DigiKey raktári szám
DLP2ADA670HL4L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADA670HL4L
Leírás
CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 67 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 1,25ohm
EDA / CAD modellek
DLP2ADA670HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,25ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Impedancia / frekvencia
67 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
130mA