DLP2ADA350HL4L
DigiKey raktári szám
DLP2ADA350HL4L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADA350HL4L
Leírás
CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 35 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP2ADA350HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Vonalak száma
4
Tokozás
0804 (2010 metrikus), 8 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
35 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
150mA