DLP11SN331HL2L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 24 879
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 330 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 6,13ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP11SN331HL2L
DigiKey raktári szám
490-5149-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP11SN331HL2L
Leírás
CMC 80MA 2LN 330 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP11SN331HL2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
6,13ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
80mA