DLP11SN201HL2L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DLP11SN201HL2L |
Leírás | CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3,88ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DLP11SN201HL2L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 3,88ohm |
Gyártó Murata Electronics | Névleges DC feszültség 5V |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Elavult | Méretek 0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm) |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,036" (0,92mm) |
Vonalak száma 2 | Tokozás 0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses |
Impedancia / frekvencia 200 Ohms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 110mA |